רופאת שיניים מומחית בטיפולי שורש (אנדודונטיה)

ד"ר שני רלס-בונאר

ד"ר שני רלס-בונאר היא רופאת שיניים מומחית לטיפולי שורש (אנדודונטיה), בוגרת האוניברסיטה העברית בהדסה עין כרם. ד"ר רלס-בונאר היא רופאת שיניים מאז 2010, בעלת ניסיון עשיר בטיפול בילדים, מתבגרים ומבוגרים, ומבצעת טיפולים גם תחת סדציה נשאפת (גז צחוק).

במסגרת המומחיות שלה, ד"ר רלס-בונאר מטפלת בשיניים הזקוקות לטיפולי שורש וחידושי טיפולי שורש, ואף בשיניים קבועות צעירות אשר עקב חבלה או עששת עמוקה נזקקות לטיפול.

האני מאמין של ד"ר רלס-בונאר הוא שעל טיפול שורש להיות חוויה נעימה ומרגיעה, וכי ניתן אף לצבור חוויות חיוביות בעת הטיפול. היא יוצרת קשר אישי עם המטופלים שלה, בעיקר הצעירים, ומסבירה להם בסבלנות את ההליך בצורה ברורה ומובנת. ד"ר רלס-בונאר עושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כדי להבטיח את הצלחת הטיפול וכדי להפחית את אי הנוחות למטופלים.

מהו טיפול שורש?

טיפול שורש הוא הליך שבו מוסר מוך השן (החלק שהופך את השן לאיבר חי) והעצבים הנלווים מתוך השן. ההליך מתבצע כאשר השן נפגעת מעששת עמוקה, חבלה או מחלה אחרת.
במרפאת השיניים שלנו, הרופאה המומחית מכינה את השן לטיפול מיטבי. היא יוצרת חלל בכותרת השן, ניגשת לחלק הפנימי של השן, ומסירה את הרקמה הפגועה. לאחר מכן, היא מבצעת ניקוי וחיטוי של השן והשורשים, ואוטמת את השן. מדובר בחוויה נטולת כאבים, מכיוון שהעצבים של השן הוסרו!

לאחר השלמת הליך זה, המטופל יחזור לביקור קצר נוסף במרפאת המומחיות, להשלמת הטיפול בשן, בסתימה או עם כתר. בריאות השיניים שלכם היא בראש סדר העדיפויות שלנו, ואנחנו כאן כדי להפוך את הטיפול לאיכותי ונוח!

טיפול שורש לילדים

טיפול שורש עשוי להיות חוויה מלחיצה עבור ילדים, אך מדובר בטיפול הכרחי כדי לשמור על בריאות השיניים. אנחנו כאן כדי להקל עליכם ועל הילד.ה את הטיפול ככל האפשר!

ד"ר שני רלס-בונאר היא רופאה מומחית, מוכשרת ומנוסה בטיפול בילדים, והיא יודעת איך ליצור סביבה נעימה ומרגיעה עבורם. היא משתמשת בטכנולוגיות מתקדמות כדי להפחית את אי הנוחות למטופלים הצעירים, לרבות גז צחוק (נייטרוס) או סדציה במידת הצורך. ד"ר שני תספק לך ולילדך את הטיפול הטוב ביותר האפשרי במרפאת המומחיות שלנו.

טיפול שורש למבוגרים

טיפול שורש הוא חיוני לעתים קרובות בקרב מבוגרים כדי לטפל בבעיות עומק בתוך השן, כגון בעיות רקמה (מוך), עצבים ואספקת דם. ככל שאנו מתבגרים, השיניים שלנו עלולות להיות פגיעות יותר לזיהומים עמוקים עקב גורמים כמו עששת לא מטופלת, סתימות ישנות, או טראומה. זיהומים אלה עלולים להוביל לכאב ונפיחות, ואם הם לא מטופלים, אפילו לאובדן של השן.

במהלך טיפול שורש למבוגרים, רופאת השיניים המומחית מסירה את הרקמה הפגומה, מנקה את החללים הפנימיים, ואוטמת אותם כדי למנוע זיהומים עתידיים. ההליך לא רק מקל על כאבים, אלא גם משמר את השן הטבעית, ומבטיח המשך תפקוד בריא. עם ההתקדמות בטכנולוגיית השיניים, מהלך הטיפול האנדודונטי הפך ליעיל ונוח יותר, ומאפשר למטופלים לחזור לשגרה הרגילה שלהם במהירות. ד"ר רלס-בונאר היא רופאה מומחית לאנדודונטיה, ומטפלת במבוגרים וילדים במרפאת המומחיות שלנו בכיכר המושבה.

קבעו בדיקה אצל ד"ר שני רלס-בונאר


במרפאה ניתן לקבל מגוון טיפולי שורש, לרבות:

 • בדיקה של רופאת שיניים מומחית באנדודונטיה (טיפולי שורש)
 • טיפולי שורש לילדים
 • טיפול שורש בשן חלב
 • טיפול לאחר חבלה בשן
 • טיפולי מוך בילדים
 • טיפול בגז צחוק (נייטרוס)
 • סדציה מתונה
 • טיפולי שורש במבוגרים
 • חידוש טיפול שורש
 • טיפול בספיגת שורשים
 • טיפולי מוך במבוגרים

ועוד.... והכל על ידי רופאה מומחית בטיפולי שורש - ד"ר שני רלס-בונאר.

מרפאת המומחיות שלנו חדשה לגמרי, מצוידת בציוד החדיש ביותר, עומדת בפיקוח משרד הבריאות, ותוכננה לספק לך ולמשפחתך סביבה נוחה ומרגיעה. המרפאה ממוקמת בכיכר המושבה בהוד השרון - במיקום נוח ונגיש, עם חניה חינם, ואפילו בית קפה וגלידה בקומת המסחר. המרפאה שלנו היא המקום המושלם עבורך ועבור משפחתך לקבל את טיפולי השיניים האיכותיים ביותר.

אל תחכו, היומן מתמלא מהר. לקביעת בדיקה או טיפול אצל ד"ר שני רלס-בונאר, צרו קשר. מקווים לראות אותך בקרוב במרפאה!


רוצים לקבוע בדיקה?