רוצים לקבוע בדיקה?

שלום, אני שמחה לארח אתכם באתר שלי ובמרפאה שלי.

אני רוצה לשתף אתכם בעקרונות שמנחים אותי במהלך הקריירה המקצועית שלי כרופאת שיניים ומומחית באורתודונטיה. עקרונות אלה מביאים, כך אני מאמינה, לתוצאות הטיפול האופטימליות ולשביעות הרצון של מטופליי לאורך השנים.

ראשית, אל תזיק.

 העקרון הראשון הוא בסיסה של הרפואה - ראשית, אל תגרום נזק (מלטינית: primum non nocere). משמעות עקרון זה עבורי, ברפואת שיניים, הינו שיש לשמר ככל הניתן את השיניים שנתן לנו הטבע, ולא למהר לעקור אותן או לפגוע בהן ללא צורך. כן, לעתים אין ברירה ויש לעקור שיניים שאינן בריאות או לשם פתרון צפיפות במשנן, אך ברירת המחדל היא תמיד לשמר את השיניים הבריאות. 

 

מקצועיות ללא פשרות.

כרופאה אני רואה עצמי מחוייבת לתת טיפול אורתודונטי ברמה הגבוהה ביותר. משמעות הדבר לבצע אבחנה ראשונית מדוקדקת, להבין את המטופל וצרכיו, לקבוע תכנית טיפול מסודרת שתעשה שימוש בשיטות המתאימות ביותר, וככל שנדרש, להפנות לרופאים מומחים אחרים לביצוע פעולות נדרשות טרם הטיפול ובמהלכו. המשמעות של מקצועיות היא גם שאיני מסכימה לעגל פינות, להשתמש בחומרים שאינם איכותיים, או לאפשר למטופל לבחור בדרך טיפול שאינה מתאימה לו. טובת המטופלים שלי דורשת מקצועיות מצידי בכל עת.

טיפול הוא מחויבות.

טיפול אורתודונטי נמשך בדרך כלל בין מספר חודשים לשנתיים. אורך הטיפול נקבע בהתאם למצב הראשוני של המטופל, למצב היעד אליו שואפים, ולשיטת הטיפול הנבחרת. כשם שאני מחויבת לבחור תכנית טיפול מתאימה ולבצע אותה במקצועיות, כך גם למטופל מחויבות בעלת משמעות רבה לתוצאות הטיפול. אני דורשת ממטופליי מחויבות לתכנית הטיפול עליה החלטנו - הגעה בזמן לכל פגישה במרפאה, שימוש באליינרים, בפלטה, ברסנים או בגומיות על פי ההנחיות ושמירה על הגיינה אוראלית בכל עת. מחויבות זו מאפשרת לסיים את הטיפול בתקופת הזמן שנקבעה ולהשיג תוצאות אופטימליות לשביעות רצון המטופל ולשביעות רצוני.

אני מצפה לראות אתכם במרפאה!
ד"ר חן ישראלי


רוצים לקבוע בדיקה?