אף פעם לא מאוחר מדי!

בשנים האחרונות, יותר ויותר מבוגרים מחליטים לעבור טיפול אורתודונטי וליישר את השיניים, אחת ולתמיד. בין אם מדובר בחשיבות שיש למראה חיצוני אסתטי לשם מציאת עבודה או זוגיות, ובין אם מדובר ברצון וביכולת הכלכלית לתקן פגם כלשהו שהפריע לך כל חייך ועתה ברצונך סוף-סוף לתקן, מדובר במגמה ברוכה שמשפרת את איכות חייהם של רבבות מטופלים.

אין מגבלת גיל לטיפול שיניים אורתודונטי וניתן ליישר את השיניים בכל גיל - בשנות ה-20, ה-30, ואפילו ה-50 - כל עוד מצב הלסת והשיניים הוא טוב ואין בעיות דנטליות או מחלות חניכיים המונעות את הטיפול.

לא כולם חייבים לראות...

מבוגרים רבים סבורים כי טיפול אורתודונטי מחייב גשר או "טבעות בשיניים" שבולטות לעין, וחוששים ממבוכה מול חבריהם לעבודה ומכריהם אם יחליטו ליישר את השיניים בגיל מבוגר.

האמת היא שעם הטכנולוגיה הקיימת כיום, ניתן לבצע טיפולים אורתודונטיים רבים בצורה "בלתי נראית", עם סמכים לינגואליים (Lingual) בצידן הפנימי של השיניים, באמצעות קשתות שקופות (Invisalign) ובשיטות נוספות שאינן מעוררות תשומת לב.

בנוסף, גם גשר לתקופה של מספר חודשים אינו עונש גדול והוא יכול לזרז טיפול שתוצאותיו החיוביות יורגשו לשנים רבות.

השורה התחתונה

שיניים ישרות הינן מתנה נהדרת לעצמך בכל גיל. לאחר בדיקה במרפאה, תוכל ד"ר ישראלי-טוביאס לייעץ לך על שיטת הטיפול האופטימלית תוך התחשבות במצב הדנטלי, שאיפותיך וחששותיך. בפגישה תסביר לך ד"ר ישראלי-טוביאס את היתרונות והחסרונות בשיטות שונות ותבנה עבורך תכנית טיפול אישית המתאימה לצרכיך.

רוצים לקבוע בדיקה?