עמותת ארגז של חלומות

 

ארגז של חלומות

לכבוד
ד"ר חן ישראלי-טוביאס

הנדון: מכתב תודה
"תתארו לכם עולם יפה, פחות עצוב ממה שהוא ככה, ואנחנו שם הולכים עם שמש בכיסים..." (שלמה ארצי)

עמותת "ארגז של חלומות" הינה עמותה התנדבותית שהוקמה במטרה אחת ותמימה – הגשמת חלומות עבור ילדים הזקוקים לכך, וביניהם ילדים חולים, פגועים, פצועים או במצב סוציו-אקונומי נמוך.
עיקרון השיתופיות והעזרה ההדדית הם נר לרגליה של העמותה, שהרי הגשמת חלומות אינה אפשרית ללא עזרתם של אנשים וגופים הנרתמים לכך.
אושר המתוק הוא ילד מקסים, נבון ואהוב על חבריו, שלא מרבה לחייך כי הוא מתבייש בשיניו. חלומו של אושר היה לקבל טיפול ליישור שיניו, אך בשל מצב סוציו-אקונומי נמוך של משפחתו, הדבר לא התאפשר.
בחודש דצמבר 2013 עזרת לנו בהגשמת חלומו של אושר, כשהענקת לו טיפול מלא ליישור שיניו, טיפול שהחל כבר בימים אלו... אין ספק שתרומתך תסב לאושר רגעים קסומים ומלאים בחיוכים מאוזן אל אוזן ...

בשם אושר ובשם עמותת "ארגז של חלומות" ופעיליה, אנו מבקשים להודות לך מכל הלב על תרומתך האדיבה.

בברכה ובכבוד רב,
גב' ליהי רז, עו"ד; מר און דודיס, יו"ר; מר יהב סדן, מנכ"ל

---

 

חלום נוסף הוגשם!
החלום של אושר המקסים היה לקבל טיפול ליישור שיניים. בזכות השיתופים שלכם הגענו לד"ר חן ישראלי-טוביאס שביקשה להגשים את החלום בהתנדבות מלאה(!) וכבר התחילה את הטיפול.

אנחנו מאחלים לאושר הרבה שמחה וחיוכים ורוצים להודות לכל מי שעזר ושיתף: לבשמת כוכבי המורה של אושר, יסמין עוזרי, עינת רוזן מנהלת החלום, ד"ר דיויד בן ארי, מכון "גל אור" וכמובן לד"ר חן ישראלי-טוביאס האורתודנטית המדהימה.

תודה,
ארגז של חלומות

---

המורה של אושר ממרכז הארץ רוצה להגשים לו חלום:

"אושר הוא ילד מקסים, נבון, רגיש ואהוב על חבריו בעל חיוך כובש ומקסים - אך הוא אינו מרבה לחייך. יש לו שיניים מאוד בולטות והוא מאוד מתבייש בזה.
אושר מאוד רוצה לטפל בשיניו. חיוכו נמחק בכל פעם שהילדים צוחקים עליו ומכנים אותו בשמות.
בגיל זה הילדים מתחילים להיות מודעים מאוד לעצמם ולמראה החיצוני בפרט. לאושר יכול להתגבש דימוי עצמי חיובי או שלילי, והחיובי תלוי במידה רבה בטיפול בשיניו."

יכולים לעזור לנו להגשים את החלום המקסים של א'?
מכירים מישהו שמכיר מישהו?

תודה,
ארגז של חלומות

רוצים לקבוע בדיקה?